У Чорноморську триває програма з впровадження енергозберігаючих технологій

Пост обновлен 18 нояб. 2019 г.

В 2019 році в дитячих садках і школах міста будуть функціонувати вже 13 індивідуальних теплових пунктів, які дозволять заощадити 30-40% коштів на оплату тепла.


З 2016 року за ініціативою депутатської платформи «Рідне місто - це ти!» В Чорноморську реалізовується проект з впровадження енергоефективних технологій в освітніх закладах міста. Протягом цього часу практично у всіх школах міста і в декількох дитячих садках були встановлені індивідуальні теплові пункти.

Згідно з показниками минулого року, завдяки роботі 8 теплових пунктів вдалося заощадити близько 800 тис. гривень.

«Стартував черговий опалювальний сезон! Але для багатьох ця новина означає не тільки появу довгоочікуваного тепла в своїх будинках, а й нагадування про те, що в найближчі місяці за комунальні платежі доведеться платити непідйомні суми. І хоча багато хто говорить, що від місцевої влади в подібних процесах мало що залежить, ми своїм прикладом довели, що це не так. Кілька років тому наша фракція ініціювала впровадження енергоефективних технологій в навчальних закладах міста - установку індивідуальних теплових пунктів. Так, в опалювальному сезоні 2017-2018 рр. завдяки роботі 3 таких пристроїв вдалося заощадити 387 тис. грн. У минулому опалювальному сезоні, коли працювали 8 індивідуальних теплових пунктів, економія склала - 800 тис. грн. У цьому році таких пристроїв буде працювати вже 13», - поділився Іван Сміренський.

Нагадаємо, що зекономлені гроші міська влада обіцяла направити на подальший розвиток шкіл та дитячих садків Чорноморська.

Просмотров: 0

2019 Рідне місто це ти