Чорноморці висадили хвойні дерева в одному з дворів міста

Пост обновлен 18 нояб. 2019 г.

Ще один зелений куточок з'явився в Чорноморську біля будинку № 22-а по вул. Парковій. Містяни висадили молоді сосни, які прикрасили прибудинкову територію.

В жовтні мешканці будинку № 22-а вул. Парковій організували суботник. З проханням допомогти в озелененні прибудинкової території чорноморці звернулися до депутата Чорноморського міськради, представника платформи «Рідне місто - це ти!» Івана Сміренського.


«Якщо є бажання - знайдеться і можливість! Користуючись цими теплими осінніми днями, провели з мешканцями будинку №22-а вул. Парковій невеликий суботник і висадили уздовж багатоповерхівки сосни. Дерева з мене, а з жителів - ентузіазм і величезне бажання зробити своє рідне місто затишним. Цей будинок не знаходиться на моєму депутатському окрузі, але його жителі звернулися з проханням взяти і їх «під опіку», тому сьогодні ми з ними активно співпрацюємо. Величезна подяка всім, хто в цей день вийшов і попрацював на благо спільної справи. Пам'ятайте, що Рідне місто - це всі ми!», - зазначив Іван Сміренський.

Тепер хвойні дерева будуть радувати мешканців прилеглих будинків.


#Сміренський #Рідне_місто

Просмотров: 2

2019 Рідне місто це ти